• TÜM KATEGORİLER
  • Vetus Invertör

   Vetus Invertör
   Görsel 1
   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   Vetus Invertör. Saf sinus dalga çıkışlı invertör, 12 Volt DC’yi, herhangi bir elektrikli veya elektronik cihazı çalıştırmak için gerekli 230 V AC’ye dönüştürür. Vetus invertör, yüksek frekans teknolojsini kullanarak saf sinus dalgaları üretir. Aynı zamanda kompakt ve hafiftir. Universal AC dişi prizi ile tüm dünyada kullanılan modern fişlere uyum sağlar.

   Sahil besleme girişine ve UPS (kesintisiz güç kaynağı) devresine sahiptir. Bu sayede sahil devresi kesildiği zaman invertör derhal devreye girerek, kullanılmakta olan cihazların etkilenmesini önler.

   Nominal güç ile, 75 °C invertör sıcaklığına kadar kullanılabilir. Aynı zamanda peak noktası çok yüksektir. Örneğin 3kW invertör 30 dakika boyunca 3.9 kW güç üretebilir. Montajı çabuk ve kolay olduğundan dolayı kapağını açmayı bile gerektirmez. Üzerine monte edilmiş ledler ile akü voltajı ve kullanılmakta olan güç görüntülenir.
   Opsiyonel uzaktan kumanda paneli ile invertör, farklı bir noktadan on veya off konumuna getirilebilir. Gösterge, akü voltajı, AC çıkış voltajı, güç çıkışı ve alarm fonksiyonlarını gösterir.
   Giriş Voltajı : 24 V DC
   Çıkış Voltajı : 230 V AC
   Çıkış Gücü (sürekli) : 500 W
   Çıkış Gücü (anlık) : 900 W
   Ebat (mm) : 350x285x120
   Kg : 5,3
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1466513B
   MarkaTNY
   Stok DurumuStokta yok   Copyright © 2012-2021 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.