• TÜM KATEGORİLER
  • Vetus diesel yakıt filtreleri

   Görsel 1
   PlatinPuan : 457.255
   Fiyat:
   272,03 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   5.395,61 TL
   553,01 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Marin kullanım için özel olarak geliştirilmiş yeni nesil Vetus yakıt filtreleri. Bir çok kişi, mazotun içine karışmış olarak bulunan su moleküllerinin sebep olabileceklerinden tamamen habersizdirler. Yakıta karışan az bir miktar su dahi kir, pas ve mikroorganizmaların dar yakıt hortumları içinde taşınması için ideal ortamı hazırlar. Bir su damlası mazot pompanızı tıkayarak yakıtı bloke edebilir ve motorunuzun zor ve verimsiz çalışmasına sebep olabilir. Bu su pompa veya enjektörlerin içinde paslanmaya sebep olup, yüksek maliyetli tamiratlara yol açabilir. Günümüzün, yüksek basınçta küçük toleranslarla çalışan common rail enjeksiyon sistemleri, su, kir ve pasa karşı daha hassastırlar.

   Yakıt tankları teknelerde genellikle yakıt alımı sırasında, bazen de başka yollarla suya maruz kalırlar. Tanklar aynı zamanda motorun üzerinde bulunan ön filtrenin başa çıkabileceğinden daha fazla miktarda su ve kir barındırırlar. Yakıtta bulunan beklemiş su damlacıkları mikroorganizmaların nefes alabilecekleri ideal ortamdır, koyu renkli ve kaygan bu oluşum yakıt sistemi içinde daha önemli problemlere de yol açabilirler. Yakıt tankı ile yakıt otomatiği pompası arasına kolayca monte edilen bir Vetus yakıt filtresi ile motorunuzu bu hasarlardan koruyarak randımanlı olarak kullanabilirsiniz.

   Sertifikalı Vetus Spin On filtreler CE ve ABYC’nin makine dairesi dahilinde kullanım şartlarını karşılarlar. Bu şartlardan biri 2.5 dakika süre ile uygulanan yangına dayanıklılık testidir ki Vetus filtreler su ve kirlerin görülebilmesi amacı ile şeffaf çanak yapısı ile bu dayanıklılık testinden geçer not almıştır. Oysa piyasada bulunan emsal yakıt filtrelerin çoğunun çanakları metaldir. Şeffaf çanak, biriken su miktarının kolayca gözlemlenmesini sağlar. Patentli yakıt akış sistemi, işlevsel filtre yüzeyini geleneksel filtrelere oranla 5 misli arttırır.

   Model 712VTE
   Versiyon Tekli
   Motor Gücü (HP) < 460
   Maksimum Kapasite L/Saat 460
   Bağlantı M14x1,5
   Yükseklik (mm) 330
   En (mm) 110
   Derinlik (mm) 110
   Ağırlık (kg) 1,6
   Filtre Elemanı 10 mikron 18.66.820
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1866816
   MarkaDİĞER
   Stok DurumuVar
   TNY-004296   Copyright © 2012-2022 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.