• TÜM KATEGORİLER
  • Vaavud rüzgar ölçer Beyaz

   Vaavud rüzgar ölçer Beyaz
   Görsel 1
   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   KDV Dahil 203,28 TL
   KDV Dahil 290,48 TL
   Demo image

   En Yakın Hava İstasyonu Akıllı Telefonunuz

   Vaavud rüzgar ölçer iOS 6 veya iOS 7 yazılımlarını kullanan; iPhone 4, 4S, 5, 5C, 5S ve iPad 2, 3, 4 modelleriyle uyumlu olarak çalışır. Android telefonlarda da; Samsung Galaxy S3 ve S4, HTC one gibi birçok akıllı telefonla uyumlu olarak çalışır.

   Fonksiyonel Tasarım

   Vaavud profesyonel rüzgar ölçer olan anemometreden ilham alınarak tasarlanmıştır. Ancak anemometrede kullanılan yarım küre şeklindeki 3 kapakçık yerine Vaavud'da iki kapakçık kullanılmıştır. Böylelikle fonksiyonel bir tasarımla kullanımı ve taşınması kolaylaştırılmıştır.

   Demo image
   Demo image

   Aksiyon İçin Üretildi

   Vaavud'daki düşük sürtünmeye sahip mil yatağı ve rotor parça, onu son derece dayanıklı bir hale getirir. Kum, kir veya kar gibi maddeler Vaavud'un içine girse bile su ile kolayca temizlenebilir. Vaavud aksiyon için üretildiğinden dolayı birçok baskıya dayanacak şekilde tasarlanmıştır.

   Tam Ölçüm, Kesin Sonuç

   Danimarka Teknik Üniversitesi'nde profesyonel bir rüzgar tünelinde test edilen Vaavud'un kalibrasyonu da yine burada yapılmıştır. Vaavud rüzgar ölçer yarım küre şeklinde tasarlanmış kapakçıkları sayesinde rüzgarın yönü gibi değişikliklerden etkilenmez. Telefonunuzdaki diğer algılayıcılardan da faydalanarak cihazın elde doğru tutulumunu sağlar ve yanlış ölçüm riskini minimuma indirir.

   Demo image
   Rüzgarı Yeni Teknolojiyle Paylaşın

    

   Sağlamlık

   Vaavud son derece dayanıklı materyallerden suya, kara ve kire karşı koyacak şekilde üretilmiştir.

    

    

   Vaavud Uygulaması

   Vaavud uygulaması; ortalama net genel bakış, gerçek ve maksimum rüzgar hızı gibi verileri grafiksel olarak sunar. Kaydırma ve zoom hareketleriyle kolayca asıl odaklanmak istediğiniz verilere ulaşabilirsiniz. Ölçü birimi sadece ekrana dokunularak anında değiştirilebilir.


   Vaavud uygulamasını App Store ve Google Play'den ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   Google Play Store
    
   Apple App Store
   Diğer Özellikler
   Stok KoduVaavudW
   MarkaVaavud
   Stok DurumuStokta yok
   Garanti (Yıl)2   Copyright © 2012-2021 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.