• TÜM KATEGORİLER
  • StingRay™ Motor Kanadı XPI

   StingRay™ Motor Kanadı XPI
   StingRay™ Motor Kanadı XPI
   Görsel 1
   Görsel 2
   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   StingRay™ Motor Kanadı

   XPI Senior

   Tasarımlarının doğası gereği, pervane ebatları teknenin ihtiyacına göre küçük, orta veya büyük boyutlarda olabilir. Küçük pitch’li pervaneler, düşük süratlerde tork ve hızlanma için iyi sonuçlar vermekte ancak yüksek süratlerde teknenin hızlanması biraz yavaş kalmaktadır. Büyük boyuttaki pervaneler ise yüksek süratlerde daha iyi hızlanmakta ancak kalkışta ve tekneyi kaydırmaya başlarken ağır kalmaktadır. Teknelerin çoğu ortalama pitch’de pervane ile donatılmıştır, kaymaya çabuk geçiş, hızlanma ve hızla son sürate erişme konusunda mükemmel değildirler.

   StingRay™ XPI bu pervane fonksiyonlarını ortadan kaldırmak üzere
   tasarlanmıştır XPI, kıç tarafa yukarı ve baş tarafa aşağı kuvvet uygulayarak
   küçük çaplı pervane ihtiyacını ortadan kaldırır; teknenin daha gelişmiş ivme ile %50’e daha fazla hızlanmasını sağlar. Tüm bu dengeleme hareketleri ile %30 - %40 yakıt tasarrufu sağlar. XPI aynı zamanda yalpalama, dalıp çıkma gibi hareketleri de önleyerek kayakçılara da çok yardımcı olur.

   Siyah, beyaz veya gri renkleri mevcuttur.  75 HP’den 300 HP+’e kadar dıştan takma motorlar ve stern drive’lar için tasarlanmıştır.

   StingRay 'in kanatları su basıncını stabilize ederek, teknede stabil ve güvenli bir sürüş sağlar. Tekneler V şeklindeki tasarımları itibariyle yalpalanma yapar. Bu tehlikeli yandan yana sallanış kontrolü ve performansı düşürür. StingRay yalpalanmayı önler. StingRay motor kanadı ile teknenin kaymaya başlama süresi yarıdan fazla azalır. StingRay Kolay montaj imkanı sunar.
   Model : XPI Senior
   Renk : Beyaz
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu4725102
   MarkaTNY
   Stok DurumuStokta yok   Copyright © 2012-2021 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.