• TÜM KATEGORİLER
  • Sorensen´in Motorlu Tekne Rehberi

   Görsel 1
   PlatinPuan : 28.000
   Fiyat:
   280,00 TL + KDV
   KDV Dahil:
   308,00 TL
   40,04 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Sorensen´in Motorlu Tekne Rehberi
   518 sayfa, resimli.
   Eric W.Sorensen, Çeviren Reyhan Dökmen Sayar, Marintek Kitap, İstanbul, 2007

   500 sayfayı aşkın bir bilgi hazinesi olan ve Amerikalı yazar Eric Sorensen’in yazdığı kitap, Marintek tarafından tercüme ettirilerek yayımlanmıştır.

   Bu kitap, küçük teknelerin nasıl yapıldıklarını, yapılarının gereği nasıl davranış sergilediklerini ve hangi tip gövdelerin veya iç dağılımların hangi ihtiyaçlara daha iyi cevap verebildiğini anlamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Meraklı bir tekne sahibinin tekneler hakkında öğrenmek isteyebileceği, teknede kullanılan reçinelerin öneminden, kumanda panosu ergonomisine, denizcilikten, seyir kalitesinin temel unsurlarına kadar, çok çeşitli konular detaylı olarak tartışılıp açıklanmıştır

   Yazar Sorensen, kitabın ilk bölümünde, motorlu teknelerin tüm, genel, teorik, teknik ve imalat yöntemlerine ilişkin özelliklerini, son derece anlaşılır bir dille anlattıktan sonra, ikinci bölümde motorlu tekne tiplerine göre Amerika’da yaygın modelleri incelemiş ve test etmiş. Her ne kadar bu tekne markalarının bir kısmına ülkemiz sularında rastlanmasa da yazar, bu bölümde motorlu teknelerin nasıl bir değerlendirmeye tabi tutulması ve doğru tekne seçiminde hangi kriterlerin esas alınması gerektiğini ortaya koymuştur.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu3350001
   MarkaDİĞER
   Stok DurumuVar
   9421001239957   Copyright © 2012-2024 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.