• TÜM KATEGORİLER
  • Shipyard Solution WHEEL Serisi Geçici Yapı Sistemi

   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   61,19 EUR + KDV
   KDV Dahil 1.266,61 TL
   174,07 USD + KDV
   KDV Dahil 3.452,82 TL
   74,75 EUR + KDV
   KDV Dahil 1.547,29 TL

   Benim Teknem Değerlidir.

   WHEEL Serisi Tekne Ve Yat Örtü Sistemleri

   Wheel serisi sundurmalar sıcak galvanize batırılmış ve yangın geciktirici PVC’li S355JR celiginden imal edilmiss bir karkasa sahiptir.
   Sundurmanın ebadına baglı olarak farklı türde boruların kullanılması mümkündür.
   Baslıca  profiler 42x42x2 mm : 50x50x2,5 mm : 60x60x3 mm ve 80x80x4 mm ya da daha büyüktür.
   Kullanılan PVC her bölüm mesafesi için 950 gr/m2’dir. Her PVC kesimi çatı dahil bir yandan öte yana kadar bir bölüm mesafesini kapsamaktadır.
   Bu sundurmalar teflondan imal edilmis döner sanayi tekerleklerin kullanılması ile beton sanayi zeminleri üzerine kurulabilen yapılardır.
   Wheel serisi sundurmalar musterinin aynı zaman farklı bagglantı modüllerinden imal edilmis mobil (seyyar) bir çözüme ihtiyac duydugunda mükemmel bir cözümdür.
   Bu teknoloji ile maksimum 20 metre genislik  ve maksimum 15 metre yükseklikte yapılar kurulabilmektedir. 
   Bu sistem 3 metrelik bölüm mesafesi sayesinde modüler oldugundan uzunluk bakımından sınır yok. Bütün Wheel serisi sundurmalar rüzgar durumunda herhangi bir hareketin önlenmesi için zemine kayıslar ve beton agırlıklar ile sabitlenmektedir. PVC’ler çelik yapıya küçük bir alüminyum profil ile monte edilmektedir. Bu seri sundurma ile cesitli sekiller ve cesitli baglantı modülleri yapılabilmektedir. Wheel serisi sundurmalar geçici yapılar olarak degerlendirilmemektedir, ancak yagmur durumunda tekne üzerindeki isler için makineler olarak degerlendirilmeleri gerekir.
   Aslında, sekli ve fonksiyonu normal bir hangarinkine benzer olmakla birlikte ürünün mühendisligi ve fonksiyonu bu makinenin gecici bir yapı olusturulamadığı zaman da kullanılabilmesine imkan vermektedir.
   Wheel serisi sundurma tamamıyla tekerlek üzerindedir, zemin ile herhangi bir baglantısı yoktur ve yalnıs montajdan kaynaklanan sorunların önlenmesi için tek yönde monte edilebilen bilesenlere sahiptir. Bu nedenlerden dolayı Wheel serisi sundurmalar genel olarak AT’de gecici yapıların için de olmak üzere herhangi bir bina izni olmadan kullanılabilmektedir.
   Wheel serisi sundurmalar Avrupa standartları geregince PVC için yangın geciktirici sertifikasına ve rüzgar ve kar yük sertifikasına sahiptir.


   Teklif İçin Siz Değerli Müşterimizden Tek İstediğimiz.
   1.Yatınız Hangi Marinada 
   2.Yatınızı Örtmek İstediğiniz Maksimum En Boy Ve Yüksekliği
   3. Vereceğiniz Ölçülerde İşlem Yapacak Olan Ustaların Çalışma Alanını engellememiş olması.   Konu Hakkında Detaylı Bilgi İçin
   Lütfen Bize Ulaşmaktan Çekinmeyiniz.
   Her Türlü Tamamlayıcı Bilgi İçin Sizlere Ulaşalım.
   http://www.tunayachting.com.tr/


    
    
   Diğer Özellikler
   Stok KoduWHEELSERİES
   MarkaShipyard Solution
   Stok DurumuStokta yok
   Garanti (Yıl)5

   Ürün Etiketleri
   Copyright © 2012-2022 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.