• TÜM KATEGORİLER
  • Seajet Zehirli Boya 039 Platinium (Monocomponent) Greenish Lagoon Gri - 5lt

   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   120,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 2.483,95 TL
   034 Emperor Navy Blue 2,5lt
   120,00 EUR + KDV
   KDV Dahil 2.483,95 TL
   039 Platinium İki Komponetli Siyah 4 Lt
   289,83 EUR + KDV
   KDV Dahil 5.999,36 TL

   Seajet Zehirli Boya 039 Platinium (Monocomponent) Greenish Lagoon Gri - 5lt

   En yüksek performansa sahip, kendini yenileyen (self-polishing) bir zehirli boya ürünü olan SEAJET 039 Platinum kirlenmenin en ciddi düzeyde olduğu Kuzey Avrupa, Akdeniz ve Karayipler bölgesi dahil çok çeşitli denizlerde ve farklı su sıcaklıklarında iyi performans gösterecek şekilde tasarlanmış üstün, çok-sezonluk, kendini yenileyen bir zehirli boyadır.

   039 Platinum fırçayla, ruloyla veya spreyle tatbik edilebilen bakır oksit bazlı bir üründür. Başından itibaren gerekli miktarda katlar halinde uygulanması kaydıyla, üç sezona kadar koruma sağlayabilir.

   Kaplama, teknenin suya indirilmesinden sonra, suyla ‘hidroliz’ olarak adlandırılan bir kimyasal reaksiyona girer; tekneyle temas eden suyun hareketi sonucunda, film tabakası kademeli olarak aşınarak yüzeye yeni bir biyosid tabakasının ortaya çıkmasını sağlar ve böylece pisliğintekneye tutunmasını zorlaştırır veya imkansız hale getirir.

   Bu sürekli ve güvenilir etkisi sayesinde, 039 Platinum uzun süre denizde kalacak ve düzenli şekilde kıyıya çekilmeyecek ‘açık deniz gezi yatları için mükemmel bir seçimdir.

   039 Platinum ürünü 2.0 ve 4.0 litrelik teneke kutularda orta mavi, lacivert, kırmızı ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Ambalajın kapağında Kuproz (Bakır) oksit toz vardır (Bileşen B); bu tozun ürün kullanılmadan önce kutunun içindekiyle (Bileşen A) iyice karıştırılması gerekir.
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu7091748
   MarkaSeajet
   Stok DurumuStokta yok
   Garanti (Yıl)2

   Zehirli Boya İle Birlikte Kullanabileceğiniz Ürünler

   Ürün Etiketleri
   Copyright © 2012-2022 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.