• TÜM KATEGORİLER
  • MOB+ Kablosuz Stop Anahtarı Sistemi

   Görsel 1
   Görsel 2
   Görsel 3
   PlatinPuan : 697.434
   Fiyat:
   200,00 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   8.369,21 TL
   1.088,09 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   MOB+ Temel Kit
   Kablosuz seyire başlamak için tüm ihtiyacınız. MOB+ temel kit ile bağlantı kabloları, bağlantı pabuçları ve antenle birlikte 1 adet xHUB, 1 adet xFOB ve kullanım kılavuzu sunulmuştur. MOB+ Basepack'i xBAND ve xTAG'lardan birinin veya her ikisinin birleşimiyle kombine etmeyi seçin. Teknenizde birkaç kullanıcı varsa, sisteminize ek xFOB da ekleyebilirsiniz.

   MOB+, tüm teknelerde, kablolu stop şalterlerinin yerine kullanılabilen elektronik kontrollü, kablosuz bir stop şalteridir. Kullanıcıya yalnızca elektroniklerin tüm avantajlarını değil aynı zamanda özgürlük ve ek güvenlik de sağlayan bir stop anahtarıdır. 40 fit veya daha küçük teknelerde MOB + kullanmanızı öneririz.

   Kişisel güvenlik görevliniz 
   Kablolu stop anahtarı, sizi teknede çok sınırlı bir alana bağladığı için nadiren kullanılır. MOB+ Kablosuz Stop Anahtarı ile güvenliği kaybetmeden özgürlük kazanırsınız.
   XFOB, denizdeki kişisel güvenlik görevlinizdir. Eşlik eden xBAND veya xTAG'e yerleştirilen xFOB birimi herhangi bir hareketi veya yer değişmenizi engellemez. Suya düştükten sonra motor(lar) sadece bir saniye içinde duracaktır.


   Bölgede
   Kablosuz menzil içerisinde kaldığınız sürece, teknenizi
   kullanabilir ve istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz.
   Bir MOB Olayı gerçekleşirse, MOB+® sizin için endişe
   duyduğundan rahatlayabilirsiniz.   Suda
   Eğer denize girer ve hala MOB+® kablosuz
   menzili  içinde olursanız, xFOB suya battığında
   kablosuz  sinyal kırıldığından, motorun
   duracağından emin olabilirsiniz.   Menzil Dışında
   MOB+® kablosuz menzilinden çıkarsanız,
   tekneden suya düşerseniz veya teknenizden
   uzaklaşırsanız, motor durdurulur.


   Sistem hakkında genel bilgi
   Teknenize binerken, xHUB'a bağlanmak için xFOB düğmesine basın. Yeşil ışık ve ses sinyali bağlantıyı onaylar ve motor çalıştırılabilir. Suya düşülmesi durumunda, xFOB'un su altında olduğunda veya xHUB'dan 15 metreden fazla uzaklaşması halinde motor kapatılır. Kapatıldıktan 6 saniye sonra teknedekiler, kişiyi suyun içinde kurtarmak için motoru yeniden çalıştırabilir. Tekneden ayrılırken bağlantıyı kesmek için xFOB düğmesine bir kez basılır. XHUB başına en fazla 20 xFOB saklanabilir (20'den fazla eşleştirilirse, ilk eşleşenlerden silinir). Tek seferde yalnızca bir xFOB bağlanır, ancak aynı teknenin çeşitli kullanıcıları, tekneyi kullandıklarında kendi kişisel xFOB'larına sahip olabilirler. Universaldir, tüm motor markaları ve çeşitli motor konfigürasyonları desteklenir. 12/24V. IP67 su geçirmez.    
   xHub Rengi Gri
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu1436121
   MarkaDİĞER
   Stok DurumuVar
   9421001240229   Copyright © 2012-2024 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.