• TÜM KATEGORİLER
  • Müşteri Hizmetleri

   Hakkımızda

   HAKIMIZDA

   Tunayachting.com.tr

    

   Web Sitesi Yayın Hayatında10. yılında.
   Her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli ürün politikasıyla Tunayachting  Firması  hizmetinizde. Tunayachting olarak her zaman sizlere en iyi hizmeti vermek için caba sarfettik. Örnek Firma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk. Web sitemiz üzerinden bizim ile  temansa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bizlere  iletebilirsiniz.
   Tunayachting  iş  hayatına 1996 yılında başladı. İlk etapta çeşme Altınyunus setur yat mağazasında faliyet gösteren firmamız çalışanları  yakın zaman içinde  Çeşme bölgesinde deniz ile ilgili her yat sahibi ile iletişimleri sayesinde  yayıldı. Şuan Çeşme marina ana kapısı karşısında Tunayachting yat mağazası bu bölgenin  en iyi yerel işletmeleri  arasına girdi .
   . Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.
   Web sitemizde siz değerli müşterilerimiz için ürün resimlerini tanıtacağız. Web sitemizin blog alanından sizlere sektörümüzle ilgili son güncel konuları paylaşacak, alacağınız ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağız. İletişim bölümünden sizle kontak kuracak eleştirilerinizi ve yorumlarınızı dinleyecek ve sorununuz varsa çözüm bulacağız.
   İlerleyen süreçlerden Tunayachting.com.tr   olarak web sitemizi daha fazla geliştireceğiz. Bir dükkanın nasıl sürekli kendini yenilemesi  gerekiyorsa, Tunayachting.com.tr olarak sizlerin görüş ve fikirleri ile daha da iyi olması için çaba sarf edeceğiz.  Bu sebeple web sitemizi sizlere daha hizmet vermek için sürekli yenileyecek ve geliştireceğiz. Bu etapta web sitemizde kesintiler yaşanmayacak ve yayın hayatına devam edecektir.
   Tunayachting.com.tr Sürekli Gelişen Ürün Çeşitliliği ile Tekne Ve  Yat Malzemeleri Konusunda Su Sporları,Denizde Güvenlik Malzemeleri, Yat Bakım Ürünleri,Demirleme,Bakım,Giyim,Yelken Malzemeleri,Bağlama Halatları,Makaralar,Hediyelik Ürünler,Şişme Bot,Deniz Motorları,Navigasyon,Mutfak ve Bir çok Ürün Kategorisinde Sitemizde 30 Bin Üzeri artan Ürün Çeşidi İle Siz Değerli Müşterilerimize uygun Fiyat ile Hizmet vermeye Devam Edecektir.
   Tüm Bunların yanında siz deyerli müşterilerimize aşağıda belirtilen konularda yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.


   Teknenizin Boya Bakım işlerinde
   Yelkenli Tekne Direk Arma Ayarları işlerinde
   Teknenizin Pasta,Cila Ve zehirli Boya Uygulaması işlerinde 
   Teknenizin Güverte Tik Kaplama İşlerinde 
   Teknenizin Her Türlü Yedek Parça işlerinde 

   Çözüm İçin Bizim ile irtibata geçmekten tereddüt etmeyiniz.

    

    

   Tunayachting Deniz Ve Yat malzemeleri
   Hulusi Öztin Cad.1107 Sokak 17/A
   Çeşme Marina
   CESME-IZMIR
   Tel:   :+90 232 712 10 50
   Gsm   :+90 532 623 32 62   Erdem UZUN
              +90 532 610 66 20   Arif BODRUMLU
                              info@tunayachting.com.tr

       Copyright © 2012-2024 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.