• TÜM KATEGORİLER
  • Gardena Comfort FLEX Hortum 1/2 inç 20 Mt

   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   5,59 EUR + KDV
   KDV Dahil 115,80 TL
   4,49 EUR + KDV
   KDV Dahil 93,02 TL
   3,64 EUR + KDV
   KDV Dahil 75,41 TL
   Gardena Comfort FLEX Hortum güçlü kavrama profil ile hortum ve hortum bağlantısı arasında mükemmel birleşimi garanti eder. Yeni teknolojiye teşekkürler, bu bağlantı tıpkı dişli çarklar gibidir. Güçlü kavrama profili birçok bahçe sahibinin uzun süreli mükemmel tutma gücü ve güvenilir bağlantı sahibi olmasını mümkün hale getirir. Yükseltilmiş profilin olumlu bir yan etkisi, hortumun kolayca sarılması ve düzgünce kaymasıdır. Ters yönde çalışan iki sipiral, basınca dayanıklı ,şeklini koruyan, genellikle esnek ve el ile kolayca tutulabilen sipiral örgü tekstili için teşekkürler. Gardena Comfort FLEX Hortum düğümlenmez ve bükülmez. Bunlar bahçenizde uygun ve esnek kullanım için ön koşullardır. Eğer gerekirse, Gardena parçaları ve bağlantı aygıtları ile sistematik takviyede bulunabilir. Zararlı plastiklerden, ağır metallerden temizlenmiş ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Patlama basıncı: 25 bar. Garanti: 20 yıl   Power Grip sistemiyle
   Yeni hortum profili mükemmel tutuş ve hortum ve hortum ekipmanları arasında güvenli bir bağlantıyı garanti eder. Bu nedenle, yükseltilmiş profil hortum kolayca sarılır ve düzgünce kayar.
   20 yıl garantili, yüksek kalite ve uzun ömürlü hortum.
   Kalitemizi ispatladık. Bu yüzden GARDENA uygun kullanımı ile bir 20 yıl garanti verir
   Yüksek kaliteli spiral örgü tekstil
   Dokuma nedeni ile hortum kıvrılmaz yada düğümlenmez. Son derece esnek yine de şeklini korur.

   25 bar basınca dayanıklı kaliteli hortum
   Gardena Comfort FLEX Hortum ek duvar kalınlığı ve dayanıklılığı ile kaliteli malzemeden yapılır. 25 bara kadar basınca kolayca dayanır.
    
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu18033
   MarkaGardena
   Stok DurumuStokta yok
   Garanti (Yıl)20   Copyright © 2012-2022 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.