• TÜM KATEGORİLER
  • Seçiminizi Daraltın

   Sadece

   Aradığınız ürüne en hızlı şekilde ulaşabilmek için daraltma seçeneklerini kullanabilirisniz.

   ELEKTRİK

   Tekne Yat elektriği - her denizci için bir meydan okuma . Her zaman en yüksek standartlar gemideki elektrik tesisatının montajı, kalitesi ve güvenilirliğine bağlıdır. Güç kaynağının arızalanması, denizde çok hoş olmayan sonuçlara yol açabilir.

   Bu nedenle,  teknenizdeki elektrik sisteminin ve enerji yönetiminin mevsim başında düzenli olarak kontrol edilmesi ve hatta yeniden işlenmesi önemlidir . Sonsuza kadar sağlam kalacak olmayan tekne elektrik tesisatınız ve güç bileşenleri  denizdeki sert hava koşulları, ayrıca yüksek nem ve deniz tuzu, teknenizin bireysel sistem bileşenlerini karadan önemli ölçüde daha fazla zorlar. Ayrıca, radarlarınız elektronik cihazlarınız , webasto sisteminiz , müzik sistemi, bir kahve makinesi veya bir dizüstü bilgisayar gibi ek ekipmanlarla teknenizin orijinal enerji dengesinin artık doğru olmadığı ve sistem tüketiminin  önemli ölçüde arttığı bir gerçektir. Bu sadece kurulu bataryanın kapasitesini değil, aynı zamanda kullanılan şarj cihazının kapasitesini de etkiler.

   Son yıllarda teknoloji büyük ölçüde gelişmiştir ve  tekne elektriğinin konusu tekne sahipleri için artan bir sorundur. Bu nedenle yanınızda doğru iş ortağına sahip olmanız, doğru bir şekilde size tavsiyede bulunan ve geminiz için en son teknolojiyi sağlayabilen bir iş ortağınızın olması  şarttır. TUNAYACHTING , müşterilerine yatınızın elektrik sistemi ile ilgili her şeyi içeren geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır . Sahil besleme kabloları , şarj cihazları ,  tekne aküleri ve akü bağlantı kabloları,dış aydınlatma, seyir fenerleri  veya iç aydınlatma ürünlerini tekneniz için bizden temin edebilirsiniz. Güneş panelleri ,Rüzgar jeneratörleri  ve kontrol panelleri  de çeşitli markalarda mevcuttur.

   Hala soruların var mı? Teknik uzmanlarımıza çağrı yapmaktan çekinmeyin!
   Copyright © 2012-2021 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.