• TÜM KATEGORİLER
  • Can yeleği

   Görsel 1
   PlatinPuan : 182.851
   Fiyat:
   52,08 EUR + KDV
   KDV Dahil:
   2.194,21 TL
   285,27 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.
   Can yeleği. Rina Onaylıdır. Yeni IMO MSC.200(80) tüzüğüne uygun olarak üretilmiştir.
   YÜZDÜRME YARDIMCISI / CAN YELEĞİ

   Yüzdürme yardımcısı nedir?
   Yüzdürme yardımcısı ekipman, doğal batmaz malzemeden imal, giyen kişinin sudayken, su üstünde kalmasına yardımcı olan giysi ya da cihazdır.
   Yüzdürme yardımcısı ile can yeleği arasındaki fark nedir?
   Yüzdürme yardımcısı ile can yeleği arasındaki fark nedir konusunda oldukça karışıklık vardır. Aklınızda tutmanız gerekenler aşağıdaki gibidir:
   Yüzdürme yardımcısı sizin yüzeyde kalmanıza yardımcı olmaktadır. Tek başına yüzme yardımcısı sizin çabanız olmadan, her durumda size yardımcı olmayacaktır. Can yelekleri doğru şekilde giyilmiş ve iyi durumdalarsa, bilinciniz yerinde olmasa bile solunum yollarınızı sudan uzak tutarlar.
   Can yelekleri 100 ya da 150 Newtonluk yüzdürme kuvveti sağlayabilirler, sizin seçiminiz hangi tür denizlerde seyahat tasarladığınıza göre olmalıdır.

   50 N Yüzdürme Yardımcısı
   50 N Yüzdürme Yardımcısı, korunaklı sularda yardıma yakın olan yüzücülerin, büyük bir aracın kullanıcının faaliyetini engellemesi ya da tehlikeli bir durum yaratması ihtimaline karşı tasarlanmıştır. Bu bir can yeleği değildir ve bilincini kaybetmiş kullanıcının yüzünü yukarı doğru çevirmez.

   100 N Can Yeleği
   100 N Can Yeleği nispeten korunaklı sularda kullanım için tasarlanmıştır. Çoğu bilincini kaybetmiş kullanıcının yüzünü yukarı doğru çevirir.

   150 N Can Yeleği
   150 N Can Yeleği, açık denizde ya da kötü hava koşullarına uygun giysilerin giyildiği durumlarda kullanım için tasarlanmıştır. Çoğu bilincini kaybetmiş kullanıcının yüzünü yukarı doğru çevirir.

   275 N Can Yeleği
   275 N Can Yeleği, açık denizlerde ağır koruyucu giysilerin kullanıldığı olağanüstü durumlarda kullanım için tasarlanmıştır. Çoğu bilincini kaybetmiş kullanıcının yüzünü yukarı doğru çevirir.

   Tip 15 kg´a kadar
   Diğer Özellikler
   Stok Kodu2236413
   MarkaDİĞER
   Stok DurumuVar
   9421001236984   Copyright © 2012-2024 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.