• TÜM KATEGORİLER
  • AnchorRoll Çapa Yer Belirleyici

   Geldiğinde

   Bu ürünün yerine tercih edebileceğiniz ürünler

   9,92 EUR + KDV
   KDV Dahil 214,10 TL
   113,56 EUR + KDV
   KDV Dahil 2.450,87 TL
   152,54 EUR + KDV
   KDV Dahil 3.292,15 TL

   AnchorRoll Çapa Yer Belirleyici

   Çapa ve çapa zinciri, teknenin karayla olan tek bağlantısıdır, bu yüzden de çok büyük önemi vardır. Çapa zincirinin uzunluğu ve çapanın tekneye olan uzaklığı, kaptan ve diğer tekne elemanları tarafından tam olarak görülemez. Hafif bir esintide, çapanın yönü bile tam olarak kestirilemeyebilir. Bu yüzden, demirleme yapılan koylarda kaptanlar arasında anlaşmazlığa neden olabilir. Çapa zincirlerinin karışması ve birbirine takılması da çok ciddi sorunlara yol açabilir.

   Neden Ancor Roll?

   * Çapaya bağlanan Anchor Roll sarma ip mekanizması sayesinde su derinliği ayarlaması yaparak, Çapanın tam yerini size gösterir.

   * Normal şamandıra kullanımında, ip fazla uzun gelirse şamandıra uzaklara sürüklenir. Eğer ipi kısa gelirse de çapayı yukarı kaldırabilir. Ayrıca şamadıra kullanımında küçük tekneler şamandıraya bağlanmak isteyebilirler, Anchor Roll bu nedenle rulo şeklinde tasarlanmıştır. Üzerinde mapa bulunmamaktadır. Her iki tarafında da "demirleme manevrası yapmayınız" işaretleri mevcuttur.

   * Anchor Roll'un ipi her daim gergin olduğu için, pervanelere karışması mümkün değildir.AnchorRoll Çapa Yer Belirleyici

   * Anchor Roll'un tutuşu çok rahattır. Çapaya bağlantı ipi olabildiğine kısadır. Anchor Roll, sadece demirleme yapılırken denize atılır.

   * Üzerine güneş enerjisiyle çalışan LED ışık eklenebilir, böylece gece görülebilirliği sağlanır. Bu da çok önemli bir güvenlik önlemidir.

   * Anchor Roll maksimum 12m su derinliğine göre dizayn edilmiştir fakat kolaylıkla ekstra ip eklemesi yapılabilir.

   * Anchor Roll'un kılıfı isteğe göre özelleştirilebilir. Böylece SİZİN teknenizin çapa konumunu kesin olarak bilebilirsiniz.

   * Kişisel güverte çözümleri sayesinde (gömme bölüm,iki cırt cırtlı bağ), Anchor Roll geminin baş kısmındaki tüm paslanmaz çelik borulara bağlanabilir.

   Boyutları : 
   Silindir Çapı : 15 cm
   Boyu : 25 cm

   AnchorRoll Çapa Yer Belirleyici

   Diğer Özellikler
   Stok KoduAncorRolly
   MarkaAncor Roll
   Stok DurumuStokta yok
   Garanti (Yıl)2   Copyright © 2012-2022 TUNAYACHTING. Tüm hakları saklıdır.
    

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.